My jsme WebMedea.

O nás Lidé Náš příběh Kontakt

O nás

Jsme tým profesionálů se vzděláním a zkušenostmi z různých oborů od vývoje biomedicínských zařízení či analýzu lékařských dat přes řízení financí až po webdesign či implementaci komplexních informačních systémů.

Díky tomu dokážeme jedinečně uchopit předmět vašeho podnikání. Prostřednictvím datové analytiky zpracováváme informace z trhu, jsme kreativní při jejich využívání a dosahujeme nastavených cílů. To vše s podporou vlastní aplikace WebMedea, která nám pomáhá vidět skryté souvislosti na online trhu.

I vám pomůžeme se správně rozhodovat, vyhodnocovat výsledky a v neposlední řadě předstihnout konkurenci. Těšíme se na spolupráci a výzvy, které nám představíte.

wms-team

Lidé

Michal

Mám na starosti navazování nových spoluprácí, servis části našich klientů, marketingovou analytiku a vývoj WebMedea. Baví mě hledání synergií v každé složce mé práce i mezi nimi vzájemně. Při práci s lidmi je to navazování win-win partnerství a využívání cross-marketingu. V analytice hledám optimální míru zapojení různých marketingových kanálů. V rámci vývoje rád navrhuji nové pohledy na data.

Josef

Do každé naší činnosti se snažím přinášet nadhled a sladění cílů všech participujících stran s cíli projektu. Starám se o celkovou architekturu WebMedea a stejně tak i o návrh zákaznických řešení, analýzu, hodnocení stavu a návrh strategií. Baví mě zkoumat nové technologie, hledat zkratky k cíli a vytvářet překvapení a všeobecný poprask v táboře soupeřů.

Tommy

Za svou hlavní starost a zároveň radost považuji budování a rozvíjení vztahů s novými i stávajícími klienty. V rámci schůzek naslouchám potřebám klientům a hledám pro ně efektivní řešení. Nejvíce mě na mé práci baví komunikace s lidmi, protože mi dobíjí energii a napomáhá budování kvalitních a zdravých vztahů.

Honza

Jsem obchodník, vyjednávač, motivátor. Dokáži lidi zaujmout a vzbudit v nich nadšení. Neustále hledám nové možnosti uplatnění WebMedea a přináším zajímavé příležitosti a výzvy v podobě analytických zakázek i dlouhodobých spoluprácí.

Marek

Mou zodpovědností je, aby WebMedea fungovala po technické stránce. Pro klienty spojuji nesourodé množiny dat z různých zdrojů, připravuji nad nimi pohledy pro analytiku a pomáhám s návrhem využití marketingových kanálů. Jednám s dodavateli technických služeb. Zajišťuji, aby naše síť serverů spolehlivě pracovala a sbírala data. Ve vývoji rozšiřuji WebMedea o nové typy sbíraných dat, mám na starost nasazování nových funkcí aplikace a dohled nad nimi během jejich provozu.

Petr

Starám se o firemní finance, daně, účetnictví a personální záležitosti. Mám zkušenosti z oblasti účetnictví a daní z práce pro více společností včetně mezinárodních koncernů. Vždy se „těším“ na nové daňové a účetní předpisy, které vláda vymyslí.

Petra

Jsem disruptor, který nutí ostatní vyjít z jejich komfortní zóny a začít přemýšlet o věcech, které považují za samozřejmé. Jsem kreativní mysl, která hledá nové přístupy tam, kde se lidé bijí za zachování tradičních postupů. Jsem hlas rozumu, když se ostatní nadchnou pro ten jediný správný směr postupu. A když zrovna nemluvím ostatním do jejich práce, starám se grafický a webový design a přípravu analýz online trhu. Baví mě pracovat s čísly i navrhovat nové weby a tiskovou grafiku pro naše zákazníky.

Adam

Jsem programátor a analytik se zálibou v algoritmizaci. Mám rád složitá zadání, u kterých zužitkuji, že jdu po principu problému. Proto se podílím na vývoji klíčových funkcí WebMedea a myšlenkově náročnějších částech zákazek. Programuji v jazycích od PHP, přes Python po Javu a .NET.

Richard

Ve firmě zastávám roli data analytika. Mojí hlavní náplní jsou analýzy online trhu, měření webových stránek a následné vyhodnocení v podobě reportu. Vždy mě nejvíce potěší, když vidím, že klient je spokojen s našimi výstupy. Ve volném čase se pak věnuji sportu - konkrétně hraji ragby.

David

Jsem datový analytik, který se zhlédl v matematice a číslech obecně. Mým úkolem je sesbírat, zpracovat a interpretovat data tak, aby s nimi mohl zbytek Webmedea týmu jednoduše pracovat a přetvářet je v klíčové výhody našich klientů. Snažím se neustále učit novým věcem, hledat v nich zalíbení a stát se v nich nejlepší – výhry mě motivují a dílčí prohry posouvají.

Martin

Jsem junior programátor a podílím se na vývoji webové aplikace WebMedea. IT mě provází celým mým životem, i když konkrétně k programování jsem se dostal až nedávno. Baví mě výzvy, rád se učím a přicházím věcem na kloub, takže když jsem se před pár měsíci rozhodoval, co dál dělat, WebMedea pro mě byla jasná volba.

Jakub

Muzikant, stavební inženýr, pilot, programátor... Za svůj život jsem již pár profesí vyzkoušel a každá z nich mě o kousek posunula. Rád řeším problémy a učím se nové dovednosti a programování je obor, kde se dá vždy něco nového přiučit. To je pravděpodobně důvod proč mě práce pro WebMedea tolik baví. Programuji v PHP, Javě a Pythonu.

Náš příběh

Už jako spolužáky z programátorské třídy pražského gymnázia nás dala dohromady touha společně vyvíjet aplikace a hry nad rámec výuky.

Ve své cestě jsme pokračovali na FJFI ČVUT, kde jsme po absolvování širokého spektra matematických předmětů opět došli ke společnému vývoji během Phd studia - automatické detekci návrhových vzorů ve zdrojových kódech velkých projektů.

Naše radost z práce a budování týmu však byla vyvažována přílišným zaměřením alma mater na individuálním vědecký přínos v oblasti teoretické matematiky. Postupně jsme tedy začali věnovat větší důraz našemu rozvoji v zaměstnáních, která jsme paralelně vykonávali. Zdokonalovali jsme se v oblasti návrhu informačních systému, aplikované statistiky, zpracování dat i marketingu.

A právě potřeby reálného světa nás v roce 2015 dovedli k započetí společného vývoje analytické platformy WebMedea.

Michal & Pepa

webmedea

Odkud čerpá WebMedea informace?

Proč jsme jiní?